V-Ray for Softimage

   
 
→ Ürüne Genel Bakış

V-Ray for Softimage  V-Ray' in hızlı, stabil ve kaliteli render yazılım mimarisi üzerine inşa edilmiş, görsel efekt ve animasyon endüstrisi için ileri düzey render çözümüdür. V-Ray for Softimage, Sofimage' ın başarılı  "ICE"  modülünü desteklemektedir. GI hesaplamaların verimli çözümler üreterek kullanıcıları tatmin eden görseller üretmenizi sağlar.

 → V-Ray for Softimage Temel Özellikleri

V-Ray for Softimage,  hızlı ve verimli oluşturma ve gölgeleme ve aydınlatmaya yönelik sezgisel bir yaklaşım işlevleri için zengin bir set sunuyor.

 

Ürüne Genel Bakış

 

Anlatımlı video sunumunu izlediğinizde V-Ray for Softimage' ın  önemli özelliklerini görebilirsiniz. ICE sistemi desteği, V-Ray Proxy ile yoğun model çözümü, verimli VRay kaplamaları, hızlı ve hassas GI (genel aydınlatma)  ve birçok efektif özelllik bulabilirsiniz.

 

 

 

V-Ray for Softimage - Shading ( Kaplamalar / Malzeme)

V-Ray malzemelerini kullanarak hızlı ve verimli bir şekilde istediğiniz dokuları oluşturabilirsiniz. Güçlü V-RayBlend ve V-Ray CarPaint malzemeleri ile karmaşık, katmanlı yapıları çok daha basit bir yolla üretebilirsiniz.

 

 

Render Elements - Render katmanlarda seçeneklerinin geniş listesini kullanarak iş akışınızı kontrol altında tutabilirsiniz. Farklı render pass' lar üzerinde detay çalışabilirsiniz.

 

 

 

 

V-Ray Proxy  Model yükü çok olan sahnelerinizi daha iyi yönetmenizi sağlar. Milyon yüzeyli projelerinizde, program arayüzünde hafif çalışmanızı sağlar. Ekran kartı ve sistem belleği dostudur.

 

 

 

Hair & Fur Shading - Saç, kıl ve tüy gibi liflerden oluşan detayların hesaplanmasında kalite, kontrol ve hız gibi önemli parametreli VRayHairMtl kaplamasıyla sağlar.


 

 

 

                         Copyright ©2014, Labirent Bilgisayar

 

 


© 2012 Vray Render Türkiye Resmi Satış Sitesi vray 3dMax All rights reserved.